Říjen 2010

MP3 ♦ Linkin Park ♦ Shadow of the Day

29. října 2010 v 22:27 | LovelyRose♥ |  Písničky a texty

♦ ♣ SPUSTIT VIDEO ♣ ♦ (klikněte zde)

Linkin Park - Shadow of the Day

Jak jsem k této skupině přišla: Já ani nevím. Naše rodina poslouchala Linkin Park častěji, kvůli mě :D .. Jednou jsme jeli autem a já říkala "Linkin Park prosíííím" (byla jsem menší) .. no tak tam dali CD a mě se tato skupina doteď líbí :))
Klik celý článek

(POUZE ZDE) ♦ ♣ REKLAMY ♣ ♦ (POUZE ZDE)

29. října 2010 v 21:47 | LovelyRose♥ |  REKLAMY

♦ ♣ REKLAMY ♣ ♦

POUZE ZDE!POUZE ZDE!POUZE ZDE!
POUZE ZDE!POUZE ZDE!POUZE ZDE!
POUZE ZDE!POUZE ZDE!POUZE ZDE!
POUZE ZDE!POUZE ZDE!POUZE ZDE!
POUZE ZDE!POUZE ZDE!POUZE ZDE!
POUZE ZDE!POUZE ZDE!POUZE ZDE!


POUZE ZDE pište do komentářů REKLAMY.

Pokud budete psát jinam:
1.) Blokuju Vás
       2.) Neposlechn Vás

       Pokud budete psát zde:
1.) Neblokuju Vás
                            2.) Poslechnu Vás (Podle požadavku)


29.10.2010 ♦ Ty prázdniny člověka zlenoší :D

29. října 2010 v 21:30 | LovelyRose♥ |  Diary
29.10.2010

Ty prázdniny člověka zlenoší :D

↑↑↑ Picture by Ellen  ↑↑↑

Ahojec. Tak jsem tu :D .. Ano, (zatím) žiju. Tak jsou prázdniny a všechny lidi zlenoší :D. Mají prázdniny a chtějí si je užít a nebýt jen na PC. Ale je pravda, že já na něm byla skoro pořád :D. Byla jsem ve středu a ve čtvrtek pryč.

28.10.2010 - Tenhle den byl super :)). Odjížděla jsem od návštěvy .. (nemusíte vědět :D :) ...). A rovnou jsme jeli do AQUAPARKU. Bylo to tam super. Už dlouho jsem  nebyla v bazénu a na tobogánu. Pod vodou je to nádherný, ale toví celkem hodně lidí :D :D ... Víte jsem znamení Raka, tak se nedivte :D. Mám foťák který fotí pod vodou a mohu ho doporučit! (Dostala jsem ho o prázdninách k narozkám :)) ..). Je značky OLYMPUS. OLYMPUS je opravdu dobrá značka se skvělýma foťákama. Ty speciálně pod vodu. Když spadnou na zem, nic se snima nestane, ale radši jsem to nezkoušela :D. Já šla jednou na kámošky oslavu a tam jsme fotily. Omylem jsem nechala v obalu na sluníčku (nejdříve tam byl teda stín) tak jsem ho vyndala, lekla jsem se proč je tak horký a rychle ho strčila v bazéně pod vodu. Super! Byl jako předtím:))! Pořád tak nádherný, čistý a pořád tak fungoval :)). Všechny foťáky tam jsou určitě dobrý. MŮŽU JEN DOPORUČIT.

29.10.2010 - Tak dneska to bylo docela dobrý. Byla sice docela nuda, ale ráno jsem si volala s kámošem přes skype, pak odešel a já musela uklízet. Konečně jsem našla hlednaý časopis. Tak jsem si ho prošla a pokračovala v uklízení. Zase.. všimla jsem se knížky a začala pročítat. Tak, konečně jsem si uklidila a četla si. Měla jsem si ještě vytřít, ale to jsem nechala až dýl. Pak jsem byla na počítači a před asi hodinou jsem mamce pomáhala v kuchyni s koláčema. To jsem si  pochutnala :D :)) :)). Tak dneska to nakonec taková nuda nebyla :)) ..

EDIT 21:43 ..: Pokud jste se všimli v menu je rubrika reklamy :)) ..

XOXO
Vaše LovelyRose♥

25.10.2010 ♦ I finished a blog?

25. října 2010 v 19:02 | LovelyRose♥ |  Informace o blogu
25.10.2010

I finished a blog?

|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz" class="center"]
↑↑↑ Picture by BoniTka<3  ↑↑↑

Ahoj, jak to tak vypadá, rubriky jsem dodělala, design tu je ;). Chybí tu ještě něco? Ano. Staré známé reklamy. Zavedu rubriku, kde se budou psát reklamy. Ten kdo tu rubriku bude ignorovat, bloknu mu IP. Bohužel .. ale většina blogmasterů to takhle dělá. Prostě si kliknout na blog a nejbliší článek, napsat komentář s reklamou, je nenormální. Rubriku udělám při nejbližší době a dám jí v menu na oči, aby ji nikdo nepřehlédl. Máte blog zaspamovaný reklamama? Udělejte to samé, přece si nenecháte celý blog komentářema jenom s reklamou ( + pokud budete psát do rubriky, hlásnu pro vás, či vám napíšu na blog záleží podle požadavku). Tak já jdu ;)) ..
Vaše LovelyRose♥

Wanna be AFF? :)

24. října 2010 v 21:18 | LovelyRose♥
MAGIC-FLY.blog.cz

Chceš být AFF? Do komentářu napiš ...

○ Jméno/přezdívka
○ Blog
○ Proč chceš být moje Aff? :)

Po vyplnění si vás možná přidám do menu mezi "Affiliates" .. někoho třeba brát nemusím :))"Toto je můj blogerský svět"

24. října 2010 v 20:48 | LovelyRose♥
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz" class="center"]
↑↑↑ Picture by BoniTka<3  ↑↑↑

This is my ...

Zdravím vás v mém blogovým "světě". Zde zavedu "jakoby" deníček, budu (možná) psát povídky, přidávat oblíbené písničky. Moc lidí tu ještě není ani nebylo. Ráda bych byla, kdybyste nepsali vulgární slova či věty. Hrozí že vás zablokuji a nebudete sem vůbec nic psát. Klidně sem, ale piště co by se sem hodilo a co se vám tu nelíbí ( neberu slova: "Fůůj je to tu hnusný jak stará fuska" nebo "Víš co? Nelíbí se mi tu nic, radši to tu smaž"). Budu se snažit zlepšovat, aby jste se tu cítili dobře ;). Pravidla, menu, články atd. se tu objevý. Tak to je zatím vše

Vaše LovelyRose♥