29.10.2010 ♦ Ty prázdniny člověka zlenoší :D

29. října 2010 v 21:30 | LovelyRose♥ |  Diary
29.10.2010

Ty prázdniny člověka zlenoší :D

↑↑↑ Picture by Ellen  ↑↑↑

Ahojec. Tak jsem tu :D .. Ano, (zatím) žiju. Tak jsou prázdniny a všechny lidi zlenoší :D. Mají prázdniny a chtějí si je užít a nebýt jen na PC. Ale je pravda, že já na něm byla skoro pořád :D. Byla jsem ve středu a ve čtvrtek pryč.

28.10.2010 - Tenhle den byl super :)). Odjížděla jsem od návštěvy .. (nemusíte vědět :D :) ...). A rovnou jsme jeli do AQUAPARKU. Bylo to tam super. Už dlouho jsem  nebyla v bazénu a na tobogánu. Pod vodou je to nádherný, ale toví celkem hodně lidí :D :D ... Víte jsem znamení Raka, tak se nedivte :D. Mám foťák který fotí pod vodou a mohu ho doporučit! (Dostala jsem ho o prázdninách k narozkám :)) ..). Je značky OLYMPUS. OLYMPUS je opravdu dobrá značka se skvělýma foťákama. Ty speciálně pod vodu. Když spadnou na zem, nic se snima nestane, ale radši jsem to nezkoušela :D. Já šla jednou na kámošky oslavu a tam jsme fotily. Omylem jsem nechala v obalu na sluníčku (nejdříve tam byl teda stín) tak jsem ho vyndala, lekla jsem se proč je tak horký a rychle ho strčila v bazéně pod vodu. Super! Byl jako předtím:))! Pořád tak nádherný, čistý a pořád tak fungoval :)). Všechny foťáky tam jsou určitě dobrý. MŮŽU JEN DOPORUČIT.

29.10.2010 - Tak dneska to bylo docela dobrý. Byla sice docela nuda, ale ráno jsem si volala s kámošem přes skype, pak odešel a já musela uklízet. Konečně jsem našla hlednaý časopis. Tak jsem si ho prošla a pokračovala v uklízení. Zase.. všimla jsem se knížky a začala pročítat. Tak, konečně jsem si uklidila a četla si. Měla jsem si ještě vytřít, ale to jsem nechala až dýl. Pak jsem byla na počítači a před asi hodinou jsem mamce pomáhala v kuchyni s koláčema. To jsem si  pochutnala :D :)) :)). Tak dneska to nakonec taková nuda nebyla :)) ..

EDIT 21:43 ..: Pokud jste se všimli v menu je rubrika reklamy :)) ..

XOXO
Vaše LovelyRose♥
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.