Únor 2011

News ♣ 23.2.2011 ♣ Pozastavení ! =(

23. února 2011 v 19:52 | LovelyRose♥
23.2.2011
Omlouvám se, ale mám zákaz na počítač =(. Tohle je taková rychlovka .. nevím kdy zákaz skončí, ale na počítači ani na
televizi nesmím vůbec být, teď jsem se doučila AJ napočítači, takže je to jen narychlo. Prosím AFFS aby si mě nemazali! Jestli si mě mazat budete, napište sem do komentářů =((, ale opravdu se omlouvám.
P.S.: I můj druhý blog je pozastavený, je to přece jasné =D =//
XoXo

Diary (?) ♣ 22.2.2011 ♣ Překvapení?! =)

22. února 2011 v 19:14 | LovelyRose♥ |  Diary
Překvapení? // 22.2.2011
From ♥ // magic-fly.blog.cz

Ahoj. Tak je tu to "překvapení". Tak jako úplně to není, ale napadla mě celkem dobrá věc. Tak jdeme do čtení ...
Klik celý článek

News ♦ 21.2.2011 ♦ Infromace o zítřejším překvápku

21. února 2011 v 21:17 | píše ... LovelyRose♥ |  News
Info o překvápku//21.2.2011
From ♥ // magic-fly.blog.cz

Aloha, my love *(^_^)*.Tím tedy myslím ti, co si rádi čtou mé články, komentují, jsou mé AFFS a mají rádi můj blog. Hech, to je vlastně celkem jedno, ne? Nechápu že píšu o takových kravinách, no ale to je opět jedno, nebo ne? Sakra . Takže mám tu zprávy o zítřejším překvápku. Není to úplně překvapení, ale překvapení to bude, hehe . Prosím nekomentujte teď můj způsob šíleného psaní . Tak zítra se tu prostě objeví k večer překvapení a užijeme si ho, juchůů . Tenhle článek nedává ani trochu smysl, ale to je dnas ( opět ) jedno .
XoXo
From ♥ // magic-fly.blog.cz

Hodnocení blogů ♣ Miss Zoey ♣ [{0.1}]

20. února 2011 v 16:56 | LovelyRose♥ |  Hodnocení blogů
Hodnocení Blogů//Miss Zoey//20.2.2011
Je tu první hodnocené blogů. Jako první jsem tedy hodnotila miss-zoey.blog.cz
Klikněte celý článek

### MENU ###

20. února 2011 v 16:00 | LovelyRose♥
From ♥ // magic-fly.blog.cz

XoXo
From ♥ // magic-fly.blog.czHodnocení blogů ♦♣♦ Přihláška

20. února 2011 v 13:46 | LovelyRose♥
Přihláška na hodnocení blogů // 20.2.2011
Chcete ohodnotit blog? Jste na správném místě! A co se vlastně bude hodnotit?

- První dojem (když na blog přijdu..) max. 10 bodů
- Články (pravopis a způsob psaní) max. 10 bodů
- Menu (jak přehledné je, jak vypadá atd.) max. 10 bodů
- Designe (no comento :D) max. 10 bodů
- Sladění (.. designu s písmem, menu ..) max. 10 bodů

Maximální počet bodů ( v celku ) je 50.

Co stačí napsat do komentářů?
Přezdívku
Blog

XoXo
From ♥ // magic-fly.blog.cz

Kusovka [{0.3}]

19. února 2011 v 20:07 | LovelyRose♥ |  Kusovky
Kusovka♥//19.2.2011
From ♥ // magic-fly.blog.cz
LovelyRose♥ .. symbol mé přezdívky na obrázku. Ty barvy, ten tvar .. vidíte?Vidíte? Jak se vám líbí tato kusovka? Je obyčejná, ano, ale mě se líbí .

↓↓↓ !Kopírovat jedině s ikonkou! ↓↓↓

Návody ♦ Jak na jezdící text a barevné pozadí za ním

18. února 2011 v 12:47 | LovelyRose♥ |  Návody
18.2.2011
From ♥ // magic-fly.blog.cz
Ahoj, určitě jste se všimli jezdícího textu, tedy u mě datumu a možná jste i chtěli vědět jak to udělat. Připravila jsem si pro vás tedy článek s návodem "Jak na jezdíví text a barevné pozadí za ním" zajímá vás jak to udělat? Tak klikněte celý článek!

MP3 ♦ Tři songy které nepustíte z hlavy =D (parodie)

17. února 2011 v 17:15 | LovelyRose♥ |  Písničky a texty
17.2.2011
From ♥ // magic-fly.blog.cz
..
Tak jsem si pro vás připravila fakt bombový tři songy který jen tak z hlavy nedostanete neutralwht.gif picture by ijkl_gumataotao. Jsou to parodie, ta první je na "Davida Guettu feat. Akon - Sexy Chic" a jako parodie se to jmenuje "DEMENT z GHETTA feat. TAMPON - ŠPEKOUNI PRYČ". U mě je teda už starší, ale pro ty co tohle ještě neslyšeli tak to je bude fakt maxi PECKA! biggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotao Ta druhá se v originálu jmenuje "Rytmus - Zlatokopky" někteří teda tuhle písničku znají i z jednoho filmu ( Bastardi ) a někdo ji zná normálně - nejčastěji laughwht.gif picture by ijkl_gumataotao - ale já ji znám od jedný kámošky. Tak to předělali fakt suprově coolwht.gif picture by ijkl_gumataotao, je to jejich nejnovější parodie která se na netu objevila před 4 dny! Já ji teda znala ten den co ji vydali, nevím jak ale prostě jsem brouzdala na netu ( v tom případě youtube.com laughwht.gif picture by ijkl_gumataotao ). Dohromady už vadali čtyři parodie biggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotao. Jo a teď je předělaná na "RIŤMUS - ZADKOMR*KY" asi vám došlo že místo hvězdičky tam bude "D" laughwht.gif picture by ijkl_gumataotao ... Ta třetí je v originálu "LadyGaGa - Telephone", ta byla zveřejněná před 9ti měsíci! confusedwht.gif picture by ijkl_gumataotaobiggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotao. Tuhle parodii moc nepřejmenovali, ale i tak tam dali tu LadyGaGu coolwht.gif picture by ijkl_gumataotao jmenuje se "LADY GAGA vs. MANCINI - Jak se (ne)stát milionářem". 
A poslední čtvrtá je spíše jen urážka pro Justina Biebera. Poslední dobou ho nemá rád nikdo, ale mě se jeho songy celkem líbí, až na to, že zpívá pořád "baby, baby, baby", ale musím uznat že i tahle parodie je dobrá. Na youtube.com se jmenuje "JUSTIN BIEBER DOSTAL PADÁKA" je to ale celkem sprostý, takže raději ztlmit laughwht.gif picture by ijkl_gumataotaobiggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotao. Ale kdybych měla dát na jakou písničku ( v tomhle případě rytmus - ne nemyslím toho "zpěváka" laughwht.gif picture by ijkl_gumataotao, ale normální rytmus ) tak to bude "JustinBieber-Baby" Snad se vám parodie líbily a pokud si chcete pustiti videa zadejte si na youtube "MacaTomas" coolwht.gif picture by ijkl_gumataotao.

P.S.: Písničky jsou celkem sprostý, chci jen upozornit, ale jinak bombastický!biggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotaolaughwht.gif picture by ijkl_gumataotao
XoXo
From ♥ // magic-fly.blog.czMP3 ♥ Edward Maya & Vika Jigulina ♥ Stereo Love

17. února 2011 v 14:26 | LovelyRose♥ |  Písničky a texty
17.2.2011
From ♥ // magic-fly.blog.cz
Tahle písnička je úžasná ♥. Hodně, hodně, hodně ... hodně mi připomíná to úžasné léto 09.gif (2o1o), to krásné počasí v Itálii, to krásné moře, tu pláž, ten bazén, to okolí, to město, ten pobyt, to potápění, to plavání, ty vlny, to nádherné počasí ... psala bych tu toho fakt dost, takže takhle s tou nádhernou dovolenou, s tím nádherným moře, tím pobytem ... sakra! biggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotao Kdy přestanu? No nevím, ale na tohle léto (2o1o) bylo suprové a jen tak na něj nezapomenu 09.gif. Jaký jste vy prožili léto 2o1o? A kde jste byli? Možná někdo byl na táboře a nejel na dovolenou. Taky vám tahle písnička tak něco připomíná? Třeba to léto? smilewht.gif picture by ijkl_gumataotao A jaký na ni máte názor? winkwht.gif picture by ijkl_gumataotao
XoXo
From ♥ // magic-fly.blog.cz