Diary ♣ 11.2. -=-12.2. -=- 13.2. 2011

13. února 2011 v 16:10 | LovelyRose♥ |  Diary
13.2.2011
From ♥ // magic-fly.blog.cz

Tak jsem se vrátila z chaty živá a skoro zdravá. Mám velký kašel, bolí mě v krku a trochu chraptím, takže nejdu do školy. Ale jinak? Bylo to tam úžasný!Nepojmenovan4-10.gif image by spookys-graphix Těším se až tam opět pojedeme, ale bohužel až v srpnu Nepojmenovan6-9.gif image by spookys-graphix. Aspoň se mám na co těšit Nepojmenovan13-9.gif image by spookys-graphix. Rozhodla jsem se, že o tom napíšu článek jako "deníček". Tak kámoška je o něco i mladší a chtěla pořád hrát na mém notebooku "LegoStarWars", ale to už zasahuji do těch zážitků. Sice už mě v pátek trochu bolelo a v krku a měla jsem trochu kašel, ale ne tak jako dnes. To ale neni důležitý. Chcete si přečíst deníček? Klikněte celý článek.

Pátek 11.2.2011
Když jsme přijeli tak bylo viděli celkem hodně sněhu a více ledu. Skoro hned jsme všichny po vylezení z auta uklouzli, ale jenom skoro. Odnesli jsme zavazadla a zamkli auto. Byly 2°C takže ne taková zima. Já jsem jako první vybalila notebooka a zkusila jestli se nejde připojit na internet, ne, nešlo. Bylo mi to celkem jedno a hned jsem se těšila na druhý den, že půjdu s kámoškou konečně poprvé za tuhle zimu bobovat. Hned když jsme všichni vybalili tak jsem šla do společenské místnosti, zapli televizi a začali si povídat. Byla hrozná sranda. Napadlo mě že bychom mohli hrát POKER tak jsem šla pro kufřík s žetonama a kartama. Ven jsem jít nemohla, byla velká tma a ještě k tomu je ta chatka okolo lesa, takže by se kámoška bála - i já bych se celkem bála laughwht.gif picture by ijkl_gumataotao. Tak jsme hráli poker a já si hrála s JoJem co tam byl v krabici s hračkama /našla kámoška/. I taťka se zapojil a dal hodně /nepamatuji si kolik/ a já se to snažila dorovnat, ale nic, dávala jsem pořád méně neutralwht.gif picture by ijkl_gumataotao. Pak jsme večeřeli a s ostatníma kecali. Asi potom v 10 jsem šla já spát protože jsem nebyla vůbec vyspalá. Ostatní byli ve společenský místnosti /teda kámoška šla taky spát/. Nejdříve jsem se tedy umyla no.. biggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotao
Sobota 12.2.2011
Vzbudila jsem se okolo devíti ráno. Byla jsem vyspalejší, vyčistila jsem si zuby a šla za ostatníma do společenské místnosti. Tam jsme všichni snídali. Odpoledne po obědě jsme šli s kámoškou ven bobovat. Byla sranda biggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotao! Jezdili jsme na skokánky a kámoška se celkem bála i když jí to brzdilo, ale mně ne, takže jsem musela čekat dokud jsem nedojela. Kámoška na skokánek najela a zastavila /sledovala jsem/ tak jsem jí řekla ať se koukne jak to sjedu já. Nejdřív tam byl menší skokánek a pak velký od kterého to vedlo hodně šikmo dolů. Ano, křičela jsem laughwht.gif picture by ijkl_gumataotao na tom velkém skokánku, protože jsem nemohla zastavit a byla blízko potůčku co tam dole je. Naštěstí jsem zastavila a nespadla tam jako před dvouma rokama. Kámoška byla lehčí a měla i lehčí boby takže jela celkem pomalu. Ještě ktomu brzdila a já jako nemohla no.. biggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotao. Pak jak jsem měla zaseklou tu jednu brzdu tak jsem se trochu chtěla natočit doleva ( to byla ta nezaseklá ) a místo natočení jsem vjela do stromu teda /jakoby/ do stromu. Měl dlouhý větve takže jako v poho, že jsem nenarazila do kmenu biggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotao. WoW* teda tam to bylo fakt luxusní confusedwht.gif picture by ijkl_gumataotaosurprisedwht.gif picture by ijkl_gumataotao. Bylo tam sucho /myslím jako žádný sníh/. Fakt dost luxusní to nedokážu popasat. Velké místo tam bylo a dovnitř bylo jenom trochu vidět z venka. Kámoška přiběhla hned za mnou a taky tak čuměla jako já laughwht.gif picture by ijkl_gumataotao. Byli jsme tam dlouho a já si nemohla pomoct a začala šplhat po těch super větvích. No vetve se hýbali, ale nemyslela jsem si že spadnu, sice to tam hodně klouzalo coolwht.gif picture by ijkl_gumataotao. Kámoška tam "dole" něco stavěla či hrabala já nevím. Koukla se kde jsem a řekla "ty jsi spider-men?" já se začala smát slezla na první větev a pomocí jiné /té úplně hned vedle/ jsem se shoupla dolů. Tam kde jsem seděla tak to bylo asi 195 cm. Neptejte se proč, protože já to neumím vysvětlitlaughwht.gif picture by ijkl_gumataotao, ale bylo to tak nějak. Jak jsem tam tedy vylezla? Šla jsem úplně na konec větve a "vyskočila" pak jsem se opírala o tu větev vedle a vylezla nahoru. Kámoška mi potom podávala větve abych to někam a někam dávala. Potom to kámošce přestalo bavit tak jsem zase seskočila. Šli jsme dovnitř a opět jsme se hodně smáli laughwht.gif picture by ijkl_gumataotao. Potom jsme tedy měli večeři a nešli jsme spát. Kámoška tedy už musela a já se snažila udělat rekord v JoJování. Dala jsem 703, potom jsem taky musela jít spát takže jsem to musela vzdát -taťku jsem už překonala. Ještě jsem s taťkou luštila sudoku a šla spát.
Neděle 13.2.2011
Ráno jsme se vzbudili asi všichni v 9 a šli opět do společenské místnosti a snídali. Začalo příšerně chumelit ( už i v noci ) a tak jsme šli balit. Nezmínila jsem se o kámošky sestře, která je o 5 let starší než já. I ona šla balit, protože jsme jí svezli. Vezli jsme i jejího pejska. Jak jsme dojeli tak jsme se začali všichni vybalovat. Zapla jsem notebooka a jsem tady winkwht.gif picture by ijkl_gumataotao. Bylo to tam úžasný a těším se na další jízdu na chatu. Neni to úplně chata, ale když je to blízko lesa biggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotao. Vypadá to tam jako normální hezký dům smilewht.gif picture by ijkl_gumataotao.
From ♥ // magic-fly.blog.cz


 


Komentáře

1 Dennie* AFFS ^^ Dennie* AFFS ^^ | Web | 13. února 2011 v 16:47 | Reagovat

Wow, rozepsala jsi se :D Ale přečetla jsem si to celý ;) :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.