Diary

Diary (?) ♣ 22.2.2011 ♣ Překvapení?! =)

22. února 2011 v 19:14 | LovelyRose♥
Překvapení? // 22.2.2011
From ♥ // magic-fly.blog.cz

Ahoj. Tak je tu to "překvapení". Tak jako úplně to není, ale napadla mě celkem dobrá věc. Tak jdeme do čtení ...
Klik celý článek

Diary ♥ 14.2.2011 ♥ Valentine Day - My ill day

14. února 2011 v 22:43 | LovelyRose♥
14.2.2011
From ♥ // graphica.blog.cz
Tak dnes je Valentýn a já ho slavím s mojí /zatím/ neznámou nemocí. Zítra jdu k doktorovi, protože neustále kašlu a zatím nic mi nepomohlo. Ale tak zpět k Valentýnovi. Jak jste ho slavili? Nebo když  neslavili, tak co jste dnes celý den dělali -většina byla ve škole-? Já celý den tedy doma a kašlala, kašlala Nepojmenovan10-9.gif image by spookys-graphix.. No to je jedno. Jak jste se měli? U mě nic moc. Zrovna jsem si psala s mým suprovým AFF přezdívanou jako Tyna*. Kdyby měly být seřazený spřátelený blogy, podle oblíbenosti tak by asi ona byla hned ta první společně s Ciou* Nepojmenovan13-9.gif image by spookys-graphixNepojmenovan4-10.gif image by spookys-graphix. Jsou obě milé, vtipné .. a nic špatného si o nich nemyslím. Mají krásnou grafiku. Ale samozdřejmě bych taky dala pár lidí hned na druhé místo, mam Vás (co mě komentují a navštěvuji) hodně ráda a snad máte rádi Vy mě. Tak dneska končím a zítra tu možná budete konečně mít úvod nového příběhu! Jmenuje se - ......... - a to je vše o novém příběhu (hihihi :D) Nepojmenovan5-9.gif image by spookys-graphixNepojmenovan10-9.gif image by spookys-graphix. Tak se mějte dobře a snad jste si užili Valentýna - myslím dnešní den. Skoro celý den jsem přemýšlela o čem by měl být a nejspíše tuším. Proč jsem napsala jenom pár teček? Nevím jak se příběh bude jmenovat, ale o čom bude už mám promyšlené název zatím jenom tuším.
EDIT= To krásné velké srdíčko udělala Tyna* z graphica.blog.cz
XoXo
From ♥ // magic-fly.blog.cz

Diary ♣ 11.2. -=-12.2. -=- 13.2. 2011

13. února 2011 v 16:10 | LovelyRose♥
13.2.2011
From ♥ // magic-fly.blog.cz

Tak jsem se vrátila z chaty živá a skoro zdravá. Mám velký kašel, bolí mě v krku a trochu chraptím, takže nejdu do školy. Ale jinak? Bylo to tam úžasný!Nepojmenovan4-10.gif image by spookys-graphix Těším se až tam opět pojedeme, ale bohužel až v srpnu Nepojmenovan6-9.gif image by spookys-graphix. Aspoň se mám na co těšit Nepojmenovan13-9.gif image by spookys-graphix. Rozhodla jsem se, že o tom napíšu článek jako "deníček". Tak kámoška je o něco i mladší a chtěla pořád hrát na mém notebooku "LegoStarWars", ale to už zasahuji do těch zážitků. Sice už mě v pátek trochu bolelo a v krku a měla jsem trochu kašel, ale ne tak jako dnes. To ale neni důležitý. Chcete si přečíst deníček? Klikněte celý článek.

Diary ♣ 10.2.2011 ♣ I´m sorry

10. února 2011 v 19:50 | LovelyRose♥
10.2.2011

I´m sorry


Omlouvám se AFF, že jsem u Vás tak klesla(však já nikdy nebyla mezi "FavouriteAFFS"). Asi proto, že mám nudný blog, asi nic nepřidávám, jsem divná stylem psaní a nedávám sem ani příběhy. U jednoho AFF jsem myslela, že mě má stejně rádo jako já jeho, ale to jsem si asi bohužel jen myslela, fakt nevím možná mě ale rádo má :D. Chtěla jsem tedy od vás poradit a někdo poradil, plánovala jsem některé věci, které sem ještě asi dám. Zítra tu nebudu ani na chviličku, protože jedu od pátku na chatku s mojí kamarádkou na celý výkend. Doufám že napadne sníh, nebo tam budem v zimě jenom k zmrznutí. Chtěla bych od vás vědět /do komentářů/ jestli se Vám můj blog vůbec líbí. Hehe, proč vše zvýrazňuji? Protože si myslím, že čtete jenom to co je zvýraněné a cleý článek si nečtete, protože je tohle číst hrozně nudné. Nejspíše přednastavím články aby to tu nebylo tak nudný. Omlouvám se teda AFF za to, že tu nebudu. A teď k deníčku:

10.2.2011 - Dnes byl den celkem dobrý, protože jsem neměla tělocvik, ve škole to bylo v poho až na jednu známku, kvůli které /podle mamky/ se budu muset snažit a dostávat samé jedničky. Já bych řekla že úplně vždy ty jedničky nebudu muset mít, protože je teprve začátek a můžu si to opravit. Ale jinak byla ve škole sranda a včera asi větší :D. Tak protože nevím co vše dalšího napsat, tak raději nic čekejte zítra, pozítří a popozítří ( :D ) články winkwht.gif picture by ijkl_gumataotao.
From ♥ // magic-fly.blog.czDiary (?) ♣ 27.1.2011 ♣ (Ne)Normal diary? :D

27. ledna 2011 v 17:50 | LovelyRose♥
27.1.2011

(Ne)Normal diary? :D

MAGIC-FLY.blog.cz

Ahoj, moje AFF "StrawberrySue" do komentářů psala, že by chtěla vyplnit rubriky (no tak nějak to snad udělám :D) a tu povídku. Jé, já zapomněla na povídku :D! Ani nevím o čem mám sakra psát. Už tu byl i článek, že si to změním jak budu chtít já a ne vy. Tak jako anketa moc nefungovala :D. Já nemůžu nic vymyslet, zítra ve škole snad budu i psát jakou povídku bych mohla dělat. Vůbec, ale vůbec nevím o čem bych mohla psát. Něco napínavého a ne obyčejného, to co nemá asi žádný blog, to co vymyslím já sama, to co bude napnavé, to co bude .. já už nevím co to bude :D. Chci, abyste do komentářů napsali jaká by měla být hlavně povídka :D. Nedává mi to moc smysl, ale prosím udělejte to :D.
Yummi♥ .. I LOVE skittles
♥ ♥ ♥ ♥
XOXO
LovelyRose♥

29.10.2010 ♦ Ty prázdniny člověka zlenoší :D

29. října 2010 v 21:30 | LovelyRose♥
29.10.2010

Ty prázdniny člověka zlenoší :D

↑↑↑ Picture by Ellen  ↑↑↑

Ahojec. Tak jsem tu :D .. Ano, (zatím) žiju. Tak jsou prázdniny a všechny lidi zlenoší :D. Mají prázdniny a chtějí si je užít a nebýt jen na PC. Ale je pravda, že já na něm byla skoro pořád :D. Byla jsem ve středu a ve čtvrtek pryč.

28.10.2010 - Tenhle den byl super :)). Odjížděla jsem od návštěvy .. (nemusíte vědět :D :) ...). A rovnou jsme jeli do AQUAPARKU. Bylo to tam super. Už dlouho jsem  nebyla v bazénu a na tobogánu. Pod vodou je to nádherný, ale toví celkem hodně lidí :D :D ... Víte jsem znamení Raka, tak se nedivte :D. Mám foťák který fotí pod vodou a mohu ho doporučit! (Dostala jsem ho o prázdninách k narozkám :)) ..). Je značky OLYMPUS. OLYMPUS je opravdu dobrá značka se skvělýma foťákama. Ty speciálně pod vodu. Když spadnou na zem, nic se snima nestane, ale radši jsem to nezkoušela :D. Já šla jednou na kámošky oslavu a tam jsme fotily. Omylem jsem nechala v obalu na sluníčku (nejdříve tam byl teda stín) tak jsem ho vyndala, lekla jsem se proč je tak horký a rychle ho strčila v bazéně pod vodu. Super! Byl jako předtím:))! Pořád tak nádherný, čistý a pořád tak fungoval :)). Všechny foťáky tam jsou určitě dobrý. MŮŽU JEN DOPORUČIT.

29.10.2010 - Tak dneska to bylo docela dobrý. Byla sice docela nuda, ale ráno jsem si volala s kámošem přes skype, pak odešel a já musela uklízet. Konečně jsem našla hlednaý časopis. Tak jsem si ho prošla a pokračovala v uklízení. Zase.. všimla jsem se knížky a začala pročítat. Tak, konečně jsem si uklidila a četla si. Měla jsem si ještě vytřít, ale to jsem nechala až dýl. Pak jsem byla na počítači a před asi hodinou jsem mamce pomáhala v kuchyni s koláčema. To jsem si  pochutnala :D :)) :)). Tak dneska to nakonec taková nuda nebyla :)) ..

EDIT 21:43 ..: Pokud jste se všimli v menu je rubrika reklamy :)) ..

XOXO
Vaše LovelyRose♥
 
 

Reklama