Keci, keci, keci ...

Kecy, kecy, kecy ... ♦ Valentýnský dess ♥

6. února 2011 v 17:00 | LovelyRose♥
6.2.2011
From ♥ // magic-fly.blog.cz

Valentýnský dess ♥

Ahoj, tak si myslíte, že zrovna tenhle dess patří na Valentýna? Mě je Valentýn úplně u zadku, co mám jako slavit? To že se do sebe někdo zabouchl? Já Valentýna neslavím a nikdy jsem neslavila. A co vy? Slavíte Velentýn? Mám o hoodně raději máj /1.květen/, protože jsem venku s kámarádama a je hrozná sranda. Minulý rok jsme na máj něco plánovali a bylo by víc srandy než jindy, akorát já byla nemocná :( -nebo jsme někam jeli :D. Chtěla bych si přečíst názor na tento nesmyslný článek ;D.
Coments, please! =)
LovelyRose
XoXo


Kecy, kecy, kecy ... ♦ Very thank you! ♥

30. ledna 2011 v 20:31 | LovelyRose♥
30.1.2011
VERY THANK YOU!
Jste úžasní . Udělali jste ( u mě na blogu ) rekord v návštěvnosti za den! Děkuji moc!
MAGIC-FLY.blog.cz
Tak si říkám, bude tu někdy přes sto? Ještě dnes? No možná, že i ano! Pokud se všimnu přes 100, tak to vyfotím a zbláznímse, protože takhle na blogu jsem neměla . Nemohla jsem se upbránit a dát nápis "magic-fly.blog.cz" proti ostatním "fejkům" co si všechno kopírujou . Jste hodní, že dnes je takováááááhle návštěvnost a snad ji ještě uvidím . To je vše, tak ještě jednou děkuji !
Coments, please! =)
LovelyRose
XOXOKeci, keci, keci ... ♦ Povídka :))

9. ledna 2011 v 12:12 | LovelyRose♥
9.1.2011

♦ Povídka ♦

Povídka = V listopadu zde byla anketa, jakou povídku by jste chtěly. Já ale už vůbec nemám nápady k té odhlasované ( nebo-li co mám v ní psát ). Pokud by vám to nevadilo, tak bych psala jinou. Chci abyste napsali názor o změně do komentářů. Připadá mi to trochu blbé, když sem napíšu, že bude povídka "Forever Alone" a objeví se tu jen tak jiná. Tak prosím o názor všech, co tento článek právě čtou ( jestli vám změna vadí hodně ). Děkuji moc.
XOXO
LovelyRose♥

Vracím se zpět na blog? :))

9. ledna 2011 v 11:22 | LovelyRose♥
9.1.2011

I'm back! :D

Ano, ( asi :D ) se vracím na blog! :)) .. Děkuji moc za přání od AFF. Ráda bych Vám♥ odpověděla, ale neměla jsem moc čas :(( .. Teď pořád něco píšeme a já jsem se rozhodla vrátit na blog :D. Budu se muset naučit na zítřejší 2 testy. Učení je prostě mučení. Jo .. a šťastný nový rok! Sakra já přeskakuju věty sem a tam. Asi už budu psát "stóóry" :D.. už zase! SAKRA! :D Prosím neberte mě za blázna, protože já blázen jsem. Děkuji moc za ne-pochopení :D ... Naschledanou .. tedy AHOOOJ.
XOXO
magor zvaný LovelyRose♥

Sorry .. Stop blogu

22. prosince 2010 v 17:38 | LovelyRose♥

Stop blogu

NO COMENTO .. Je stop blogu a vrátím se asi na nový rok. Já nevím =D. Chci si užít vánoce a silvestr s rodinou nebo s kámoškama, ale ne moc u počítače :D .. To je vše :)) .. Omlouvám se AFF, ale prostě tu nebudu. Ahoooj :))
VeseléVánoce a Šťastný nový rok! =))
XOXO
LovelyRose♥

Kecy, kecy, kecy ... ♦ Ty moje keci =D ..

9. prosince 2010 v 14:03 | LovelyRose♥
9.12.2010

MAGIC-FLY.blog.cz

Kecy, kecy, kecy ... =D

Ahoj. Budu to tu muset Poupravit :D. Omlouvám se AFF, že jsem bohužel nemohla moc obíhat a ani odepisovat. Tento článek tu uvidíte vystavený nejspíše hodně krátce =D =D .. No tak aspoň si někdo takovouhle kravinu přečte Jak se máte? Já docela dobře až na to.. Článek není nějak extra upravený =D. A ještě jednou se hrozně omlouvám svým AFF že jsem tu moc nebyla. Děkuji za přečtení. Hezký prosinec .. hezký den .. no prostě všechno hezký BYE BYE :D :D ..

EDIT 23:07 = Berte to tak jako kdyby tento článek neexistoval :-D

Vaše LovelyRose♥
XOXO

Anketa ♦ Jakou povídku chcete? ♦ UZAVŘENA =))

11. listopadu 2010 v 19:08 | LovelyRose♥

♥ Anketa je uzavřena ♥


Foto by Flickr.com

♦ Jaký story bude? - Anketou se odhlasovalo že Forever Alone :))
Kdy bude začínat? - Tak to opravdu nevím, ale jak rozepíšu úvod. Tak to jsem zveřejním.

Tak jak píšu, anketa je uzvavřena :)). Někoho povídky nebaví, ale TH2 komixy ano. Někdo zase naopak. Obrázek jsem dala jen tak na začátek :)). Tak tohle je asi vše :)) ...
XOXO
LovelyRose ♥


Anketa ♦ Jakou povídku chcete?

9. listopadu 2010 v 18:20 | LovelyRose♥

Forever Alone

♦ Příběh o 16 leté dívce Amy, která ještě nikdy neměla kluka. Myslíte si, že je divná jenom kvůli klukům? Ona je to docela i pravda. Všichni klucy se jí vyhýbají obloukem, a několik holek se jí v hloučku před školou posmívá. Má jednu nejlepší kamarádku také 16 letou Kelly. Kelly má více kamarádek, ale z jiného města. Amy není ráda ve středu pozornosti, nejraději by utekla.
(↓↓↓ Takhle by "vypadala" ↓↓↓)

Foto by Flickr.com

Dream

♦ Příběh o 15 leté dívce, jménem London. Má bohatou rodinu a hodně kamarádek. Ona moc bohatá není ráda, tedy neví proč, ale všímá si toho jako kdyby měla "normální" rodinu. Většina kámošů/kamarádu se s ní baví (prý) kvůli tomu, že je bohatá. Vlastně toto je trochu mimo než to co jsem chtěla napsat. V jejích 15 narozeninách měla obrovskou diskotéku. Když šly "spát" (byla to přespávací párty) tak se jí zdál divný sen, že na tý její párty byli jedný kámošky rodiče. Druhý den se probudila a před očima jí stály opravdu její kámošky rodiče. Tedy kámoška došla k "úrazu". To se jí také zdálo. V noci bylo málo osvětleno a ona šla na WC. Na zemi bylo hodně skleniček. Ano .. ona šlápla do jedné z nich! Zarazily se jí střepy do nohy. London jí asi neslyšela. Ostatní se muselo řešit docela dlouho...
(↓↓↓ Takhle by "vypadala" ↓↓↓)

Foto by Flickr.com

..Vyberte si jaký příběh by byl nejlepší a klidně zahlasujte :)..

V anketě můžete hlasovat do 11.11. =)

Edit 11.11. v 19:04 = ANKETA uzavřena :)

 
 

Reklama