News

Vracím se?

11. března 2011 v 11:48 | LovelyRose♥
11.3.2011

Ahoj, omlouvám se že jem tu nebyla. Zákaz jsem měla jen na velmi krátkou dobu, ale byla jsem celý týden nemocná a pořád nemocná trochu jsem. Tak se asi vracím, budu sem dávat zase věci "For Girls" a "recepty". Takže dnes asi přidám nějaké věci. To je asi vše.
P.S.: Žeru ty animace *smile*
XoXo

News ♦ 21.2.2011 ♦ Infromace o zítřejším překvápku

21. února 2011 v 21:17 | píše ... LovelyRose♥
Info o překvápku//21.2.2011
From ♥ // magic-fly.blog.cz

Aloha, my love *(^_^)*.Tím tedy myslím ti, co si rádi čtou mé články, komentují, jsou mé AFFS a mají rádi můj blog. Hech, to je vlastně celkem jedno, ne? Nechápu že píšu o takových kravinách, no ale to je opět jedno, nebo ne? Sakra . Takže mám tu zprávy o zítřejším překvápku. Není to úplně překvapení, ale překvapení to bude, hehe . Prosím nekomentujte teď můj způsob šíleného psaní . Tak zítra se tu prostě objeví k večer překvapení a užijeme si ho, juchůů . Tenhle článek nedává ani trochu smysl, ale to je dnas ( opět ) jedno .
XoXo
From ♥ // magic-fly.blog.cz

News ♦ Předělávka menu :))

15. února 2011 v 15:22 | LovelyRose♥
15.2.2011
From ♥ // magic-fly.blog.cz

Ahoj, dneska budu předělávat menu takže se prosím nevyděste, že to tu bude vypadat úplně nemožně haha.gif image by Salisko. Bude tu zmatek asi hodně dlouho protože neumím dělat ikonky, ale nějak to udělám ( tedy jestli vůbec ikonky budou) . Ne já energy drinky nepiju , jen se mně líbí ta animace. Můžu říct že mám v počítači hezčí animace, ale ty si nechám na lepší články, než je oznámení toho že tu je "rekonstrukce" menu thwow.gif image by Salisko. Hm, tak děkuji že jste si přečetli tenhle nudnej mini článek, ahoj .

XoXo
From ♥ // magic-fly.blog.cz

Rychlovka ♦ Informace

11. února 2011 v 15:34 | LovelyRose♥
11.2.2011
From ♥ // magic-fly.blog.cz

Tak zachvilku odjíždíme a já nastavila články, asi pouze dva, ale v neděli se vám ozvu. Tenhle článek je extra krátký kvůli tomu že pospíchám abych stihla zabalit notebook /neni tam připojení na internet/. Tak se tu mějte přes výkend dobře a navštivte to tu na přednastavené články! :))
XoXo

Rozhodnutí - Co s AFF? Už vím co udělám.

26. ledna 2011 v 17:14 | LovelyRose♥
26.1.2011

Rozhodnutí - Důležité pro všechny AFFS

Ahoj, důležité, takže to napíšu takhle: AFFS si nechám jen ty, co mám nejraději, nejsem moc ráda že mám tolik spřátelených blogů a na nějaký nechodím, protože mě ( bez urážky, ale upřímně) nebaví. Proto tu vypíšu který si tu nechám a který už AFFS nebudou. Přepošlu to na "vyhozených SBének" blogy, protože většina si toto určitě nečte. Pozastavuji i spřátelování a spřátelím se jen s blogama co mě zaujmou, abych je mohla mít i mezi oblíbenýma =).

===Smazávám===
( Vůbec nenavštěvuje )
( Vůbec nenavštěvuje )
( Vůbec nenavštěvuje )
( - bude v oblíbených )
( - bude v oblíbených )

===Nechávám===
Tyna*
Cia.!

Omlouvám se smazaným, ale nenavštěvujete můj blog.
Některý si necham v oblíbených, ale některý ne.
♦ Nechávám si oblíbený a ty co mě navštěvují ( až na StickyBubblegum =) )
XOXO
LovelyRose♥


Kontrola AFF - č.2

23. ledna 2011 v 15:10 | LovelyRose♥
23.1.2011

Kontrola AFF - č.2

Tak je tu druhá kontrola AFF tentokrát jsem tvrdší ( :D ) a neohlašuji u komentářích na spřátelených stránkách. Takhle se totiž vidí, kdo mě navštěvuje a kdo ne.
Čas do= .. konce 25.ledna ( úterý )

---Stačí do komentářů jako minule napsat "zapisuji se"---

Budu ráda, když se tu komentáře objeví co nejdříve :-).
P.S.: Platí i pro nové AFF ;))

♥AFF♥

Dennie

LovelyRose♥
XOXO


Kontrola AFF - č.1

16. ledna 2011 v 13:56 | LovelyRose♥
16.1.2011
Je tu první kontrola AFF všechny mé AFF mají čas do pátka. Všem na blog píšu oznam o tomto článku. Nebyla jsem aktivní protože jsem neměla čas. Včera jsem byla od 6ti hodin ráno v Budějovicích a jak jsem se vrátila ( ve 3 ), tak jsem se skoro hned jela koukat na ligu v ... ( nepíšu :D ) .. a vrátila asi v 6-7 hodin. To u mě spala kámoška. A v pátek jsem tedy spala u kámošky, že ona tam taky jede na .. ( opět nepíšu :D ). Tak do komentářích SB napíšou:

Jenom koment "ohlašuji se " nebo " zapisuji se ".

P.S.: AFF co mají pozastavený blog nechávám =))
P.S.2: Vypadá to na nemoc - ale myslím si, že ne - tak tady dneska nic nebude :P :(.
XOXO
LovelyRose♥
♥= SB =♥


EDIT =
♥ ♣ Ohlášení - VŠICHNI ♣ ♥

News ♦ Nový vánoční kabátek blogu

4. prosince 2010 v 16:58 | LovelyRose♥
MAGIC-FLY.blog.cz
4.12.2010

New Christmas design! ..

Ahojec. Už bylo na čase změnit kabát blogu, že? Když jsou ty Vánoce :)). Tento design by tu byl asi do konce prosince nebo do konce ledna a přišel by zpět "starší" designe =)). Je to dobrý nápad? Snad ano. Jak se vám tento líbí? Hodí se sem? Tak to je asi vše :D :)) ...
LovelyRose♥
XOXO

30.11.2010 ♦ I ♥ PARIS

30. listopadu 2010 v 18:22 | LovelyRose♥
30.11.2010

I ♥ PARIS

Ahojec =). Opravdu se omlovám, za to, že jsem tu nebyla. Na naší škole máme snad nejhorší rozvrh :// .. To jen kvůli škole - eh vlastně ano :P. Nápis je jen tak, protože se mě pořád líbí Paříž ♥_♥. Ve Francii jsem sice byla, ale ne v Paříži a někdy bych tam chtěla jéct. Zrovna dnes jsem psali dva testy. Hrůza O_X .. ale nejspíše dopadli dobře =). Omlouvám se hlavně mému SB přezdívkou "Cia.!". Dlouho jsem zde nebyla a neměla jsem chuť být na blogu. Dneska asi přidám několik článků. Nic ale neslibuji! ;)) S povídkou to nějak šoupnu. Ano bude! Ale ne moc brzo :(( Pardón .. Tak to bylo nejspíše vše, děkuji za přečtení.
XOXO
LovelyRose♥
 
 

Reklama