Písničky a texty

MP3 ♦ Tři songy které nepustíte z hlavy =D (parodie)

17. února 2011 v 17:15 | LovelyRose♥
17.2.2011
From ♥ // magic-fly.blog.cz
..
Tak jsem si pro vás připravila fakt bombový tři songy který jen tak z hlavy nedostanete neutralwht.gif picture by ijkl_gumataotao. Jsou to parodie, ta první je na "Davida Guettu feat. Akon - Sexy Chic" a jako parodie se to jmenuje "DEMENT z GHETTA feat. TAMPON - ŠPEKOUNI PRYČ". U mě je teda už starší, ale pro ty co tohle ještě neslyšeli tak to je bude fakt maxi PECKA! biggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotao Ta druhá se v originálu jmenuje "Rytmus - Zlatokopky" někteří teda tuhle písničku znají i z jednoho filmu ( Bastardi ) a někdo ji zná normálně - nejčastěji laughwht.gif picture by ijkl_gumataotao - ale já ji znám od jedný kámošky. Tak to předělali fakt suprově coolwht.gif picture by ijkl_gumataotao, je to jejich nejnovější parodie která se na netu objevila před 4 dny! Já ji teda znala ten den co ji vydali, nevím jak ale prostě jsem brouzdala na netu ( v tom případě youtube.com laughwht.gif picture by ijkl_gumataotao ). Dohromady už vadali čtyři parodie biggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotao. Jo a teď je předělaná na "RIŤMUS - ZADKOMR*KY" asi vám došlo že místo hvězdičky tam bude "D" laughwht.gif picture by ijkl_gumataotao ... Ta třetí je v originálu "LadyGaGa - Telephone", ta byla zveřejněná před 9ti měsíci! confusedwht.gif picture by ijkl_gumataotaobiggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotao. Tuhle parodii moc nepřejmenovali, ale i tak tam dali tu LadyGaGu coolwht.gif picture by ijkl_gumataotao jmenuje se "LADY GAGA vs. MANCINI - Jak se (ne)stát milionářem". 
A poslední čtvrtá je spíše jen urážka pro Justina Biebera. Poslední dobou ho nemá rád nikdo, ale mě se jeho songy celkem líbí, až na to, že zpívá pořád "baby, baby, baby", ale musím uznat že i tahle parodie je dobrá. Na youtube.com se jmenuje "JUSTIN BIEBER DOSTAL PADÁKA" je to ale celkem sprostý, takže raději ztlmit laughwht.gif picture by ijkl_gumataotaobiggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotao. Ale kdybych měla dát na jakou písničku ( v tomhle případě rytmus - ne nemyslím toho "zpěváka" laughwht.gif picture by ijkl_gumataotao, ale normální rytmus ) tak to bude "JustinBieber-Baby" Snad se vám parodie líbily a pokud si chcete pustiti videa zadejte si na youtube "MacaTomas" coolwht.gif picture by ijkl_gumataotao.

P.S.: Písničky jsou celkem sprostý, chci jen upozornit, ale jinak bombastický!biggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotaolaughwht.gif picture by ijkl_gumataotao
XoXo
From ♥ // magic-fly.blog.cz


MP3 ♥ Edward Maya & Vika Jigulina ♥ Stereo Love

17. února 2011 v 14:26 | LovelyRose♥
17.2.2011
From ♥ // magic-fly.blog.cz
Tahle písnička je úžasná ♥. Hodně, hodně, hodně ... hodně mi připomíná to úžasné léto 09.gif (2o1o), to krásné počasí v Itálii, to krásné moře, tu pláž, ten bazén, to okolí, to město, ten pobyt, to potápění, to plavání, ty vlny, to nádherné počasí ... psala bych tu toho fakt dost, takže takhle s tou nádhernou dovolenou, s tím nádherným moře, tím pobytem ... sakra! biggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotao Kdy přestanu? No nevím, ale na tohle léto (2o1o) bylo suprové a jen tak na něj nezapomenu 09.gif. Jaký jste vy prožili léto 2o1o? A kde jste byli? Možná někdo byl na táboře a nejel na dovolenou. Taky vám tahle písnička tak něco připomíná? Třeba to léto? smilewht.gif picture by ijkl_gumataotao A jaký na ni máte názor? winkwht.gif picture by ijkl_gumataotao
XoXo
From ♥ // magic-fly.blog.cz

MP3 ♦ David Guetta feat. Rihanna ♦ Who's That Chick?

6. února 2011 v 11:23 | LovelyRose♥
6.2.2011

David Guetta feat. Rihanna

Who's That Chick?


Úplně úžasná písnička, kdo ji nezná? Musí ji znát! Je užasná! Dám si ji asi do PLAYLISTu protože ji skoro pořád poslouchám. Text je v celém článku :)).

MP3 ♦ Serj Tankian ♦ Lie lie lie

31. ledna 2011 v 20:30 | LovelyRose♥
31.1.2011

Serj Tankian - Lie lie lie


"My baby, my baby
let me know
because you love me, you love me
Let me go"

Ano, takhle zní začátek mé oblíbené písně, v češtině to nedavá moc smysl. No to je jedno :D. Karaoke texty si zadá skoro každý, ale když je někdo liný (pardón :D), tak to sem dám :D. Cože? Někdo ještě nedal play no tak to je skara špatný! :D .. Né, mě se fakt líbí, ale nevím jestli vám, protože to je metál :D. Takhle písnička je super v poho až na ten šílený text :D.

♣ KLIK ♣ KLIK ♣ KLIK ♣ KLIK ♣

/ ↑↑↑ Přemístěte se na karaoke texty ↑↑↑ /

Coments, please! =)
LovelyRose
XOXO

MP3 ♦ NIGHTWORK ♦ Tepláky

5. prosince 2010 v 11:18 | LovelyRose♥
5.12.2010
MP3 ♦ NIGHTOWORK ♦ Tepláky

|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]

NIGHTOWORK ♦ Tepláky .. áách ta "Tepláková souprava gule dej si do prava!" :D Si snad pamatuji celý text :D S Dennie* zpíváme o přestávce nebo když někam jdeme ... zpíváme pořád ! :D Je to taková sranda :D .. Takhle písnička je boží .. kdo jí nezná tak jí musí znát ! :D
LovelyRose♥
XOXO

MP3 ♦ NIGHTWORK ♦ Vánoční čas =D

5. prosince 2010 v 11:11 | LovelyRose♥
5.12.2010
MP3 ♦ NIGHTWORK ♦ Vánoční čas =D

|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]

Nightwork - Vánoční čas .. toť býti střehlá písnička :D.. Ale hezká :D. Nejvíce se mi tam líbí "Oh merry Christmas! And happy new year!!" :D :)).
LovelyRose♥
XOXO

MP3 ♦ B.o.B feat. Hayley Williams ♦ Airplanes

4. prosince 2010 v 23:27 | LovelyRose♥
4.12.2010

MP3 ♦ B.o.B feat. Hayley Williams ♦ Airplanes
MAGIC-FLY.blog.cz
( Don´t copy please! Thank you! )


B.o.B feat. Hayley Williams ♦ Airplanes .. Povedená písnička, mně se ale líbí nejvíc ten začátek :D. Ale vám se může líbit celá =)). Jako je hezká, ale nej. je podle mě začátek =D =)). Prosím nekopírujte obrázek, upravila jsem ho já v Photoshopu (dneska se instaloval ♥).
LovelyRose♥
XOXO

MP3 ♦ Ashley Tisdale ♦ Last Christmas

4. prosince 2010 v 14:47 | LovelyRose♥
4.12.2010

Ashley Tisdale - Last Christmas

|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]

Ashley Tisdale je dobrá zpěvačka a i dobrá herečka. Písničku "Last Christmas", zpívalo již více zpěvaček, ale od Ashley se mi líbí nejvíce ;)). Když už je sníh a blíží se vánoce tak proč jí sem nedát, což?:)) Jak se líbí vám? Můžete klidně okomentovat =)).

MP3 ♦ Linkin Park ♦ Shadow of the Day

29. října 2010 v 22:27 | LovelyRose♥

♦ ♣ SPUSTIT VIDEO ♣ ♦ (klikněte zde)

Linkin Park - Shadow of the Day

Jak jsem k této skupině přišla: Já ani nevím. Naše rodina poslouchala Linkin Park častěji, kvůli mě :D .. Jednou jsme jeli autem a já říkala "Linkin Park prosíííím" (byla jsem menší) .. no tak tam dali CD a mě se tato skupina doteď líbí :))
Klik celý článek
 
 

Reklama